Batak Kumar Oyna

Batak Kumar

Masa oyunları adına konuşmak istediğimizde bir takım farklılıklar ile de karşılaşabiliyoruz. Çünkü her oyun çayına, kahvesine veya hesabına oynanmıyor. Bir çok defa bunu bizzat kendimiz de yaşadık. Hiç bir şey bedelsiz değildir. Her şeyin sonunda bir kaybeden ve bir de kazanan oluyor. Kaybedenler bir sonraki oyun için ısrar ediyor ve kazanmak için elinden geleni yapıyor. Ama bir de kazananın tarafından bakmak lazım. Masa oyunları dedik ya hani, işte bunlardan en ünlüsü batak oyunudur. Çünkü batak, kağıt oyunları içerisinde en kolay bilineni ve oynanış olarak da en kolay şekilde öğrenilebilir olanıdır. Çayına oynanan oyunlar zaten küçük çapta olanlarıdır. Ama bir de gelin görün ki bunu kumar dediğimiz, yani ortaya paranın konup kazananın bunu elde ettiği bir durum da mevcut. İlla çevrenizde bazı kişilerin parayla kumar oynadığını görmüşsünüzdür, duymuşsunuzdur veya direkt olarak kendiniz bunun içerisinde olmuşsunuzdur.

Batak Kumar, Kumar Batak, Kumar Batak Oyna, Kumar Oynanan Siteler, Batak Kumar Siteleri

Anlaşıldığı üzere kumar, çok geniş bir kavram ve bir çok oyunu direkt olarak paranın da işin içine girmesiyle duygusal olarak da çok farklı boyutlara sokan bir oyun sektörünün adıdır. Bu sektörde eğlenmek için de oynayan var, kazanıp hayatını bir defada değiştirmek için de olan var, amacı sadece birine kaybetme duygusunu yaşatmak için olan da var. Yani her türlü birey var. Batak kumar oynamak isteyenler için ise oldukça güzel bir kağıt oyunudur. 52 destesi ile oynanan bu oyunda maça, karo, sinek ve kupa şeklinde dizilen kağıtlar, 13’er şekilde 4 oyuncuya dağıtılır. Biz 4 kişi üzerinden batak oyununu ele alıyoruz. 2 kişi ile bile oynandığını biliyoruz. 3 kişi de güzel olur ancak 4 kişi olunca çok daha keyifli ve sürükleyici bir oyuna dönüşüyor.

Batak Kumar, Kumar Batak Oyna, Kumar Batak, Batak Oynanan Kumar Siteleri, Batak Kumar Siteleri13’erli olarak dağıtılan kağıtlarda güvendiğiniz bir el varsa kupa, maça, karo ve sinekten birini koz olarak söyleyip oyuna belirli sayılarda alacağınıza inanarak oyuna girmiş olursunuz. Yani tekli batakta 5 dediyseniz 5 almalısınız ki batmış olmayasınız. Eşli de oynanan bu oyun daha da eğlenceli olabiliyor. Kozu söyleyenin karşısındaki yani ortağı, eşi artık ne derseniz deyin elindeki kağıtları açar ve kozu söyleyen kişi oynamaya başlar. Buraya kadar herhangi bir durum yok. Ama bunu en güzel kılan şey ise ortaya konan paradır. Yani batak oynamak için kumar adı geçsin diyorsanız kazananın kaybedenin para alması beklenir. İşte bunu online olarak yapabileceğiniz bir çok kumar sitesi de var.

Sizin için batak oynanan kumar sitelerini listeliyoruz. Bu sitelerde bir çok kağıt oyununu da görebileceksiniz. Lisanslı ve yasal olarak çalışıyor olmaları da batak oyununda tamamen gerçek oyuncular ile kumar oynayabileceğiniz anlamını ve hile olmasının imkansızlığını bize gösteriyor. İlk kayıt olma ve ilk defa para yatırdığınızda listede görülen bonusları da almış olacaksınız. Aradığınız batak oyuncuları şimdi sizlere biraz daha yakın. Hepinize en güzel ellerin gelmesini diliyoruz.