Kumar Hileleri

Kumar Hileleri

Tabletimiz, bilgisayarımız veya akıllı bir cep telefonunuz varsa teknoloji konusunda oldukça iyi durumdasınız demektir. İnterneti kullanabileceğiniz bir aletin olması sizin için çok büyük bir nimettir. İnternette kumar oyunu bulabiliyor ve bunları en güzel kumar sitelerinde oynayabiliyoruz. Tabi bazı şeyleri de bilerek yapmalıyız. Rastgele seçimler yapıp kendimizi zor durumda bırakmamalıyız. Kumar oynamak isteyen biri için bazı hususlar da vardır. Örneğin hileler. Bu oldukça çok fazla merak ediliyor. Çünkü kumar oyunları arasında bir çok oyun var ve bunların hep bir açığını aramak istiyoruz. Açığını bulalım ki sonunda bu açıktan yararlanıp kazanmak için daha fazla şansı elde etmiş olalım. Böyle düşünüyoruz ancak bilinmeyen bir çok şey var bu kumar sektöründe.

Kumar Hilesi, Kumar Hileleri Video, Kumar Oyunları Hilesi

Hile dediğimizde bir çok şeyi aklımıza getirebiliriz. Ama hep kendi açımızdan düşünerek böyle söyleriz. Bir de olayın farklı boyutu var. Siz hileleri öğrenmek mi istiyorsunuz yoksa hile yapmak mı istiyorsunuz asıl sorulması gereken soru bu bizce. Şunu ise hemen dile getirelim; bizim size verdiğimiz kumar sitelerinde hile yoktur. Yani onlarda hile olmaz, olamaz çünkü hepsi lisanslıdır ve özel oyun sözleşmeleri ile birlikte tüm oyunlarını yayınlama haklarına sahiptirler. Bir diğer şey ise sizin açınızdan olanıdır.

Kumar hilelerini video olarak aratmak isteyenler için de şunu hemen söylemiş olalım, sevgili arkadaşlar kusura bakmayın ama hiç kimse herhangi bir taktiğini videolu olarak veya resimli olarak paylaşmaz. Bu tamamen size bağlıdır. Kendi taktiğinizi, tekniğinizi kendiniz bulacaksınız. Biz sadece size bazı yolları söyleyebiliriz. Bu yollardan birincisini hemen belirtelim. İlk olarak hilesiz bir kumar sitesi seçmelisiniz. Yoksa ne taktik kalır ortada ne de kazanmanız için bir şans. Kozlarınız eşit olmalıdır. Daha sonra ise oyun belirlemelisiniz. Örneğin Rulet…

Kumar Hilesi, Kumar Hileleri Video, Kumar Oyunları Hilesi

Rulet oyununda biz daima 2 kat veren renk kısmına oynarız. Çünkü kazanma şansı %50’dir. Bunun dışında ise sayılar var. Şimdi şöyle düşünelim. Masada kaç sayı var? Toplamda 0 da dahil olmak üzere 37 tane var. Bunların bir kaçını es geçmelisiniz. Yani diyelim ki 3 rakama para yatırmayıp boş bırakmalısınız. Eğer ki 34 sayıdan biri denk gelirse zaten normalde 1’e 36 alacağınız için her türlü kara geçmiş olursunuz. Yani şöyle düşünün, 34 sayıya 10€ yatırdınız diyelim. 340€ eder. Ancak kazanacağınız miktar 360€ olacaktır. Yani neredeyse %95’lik bir kazanma yüzdesine sahip olursunuz. Bu sadece bir örneklemeydi.

Slot makina oyunları için olan taktiğimizi ise bir önceki konularımızda açıkladık sizlere. Hem de gayet güzel bilgiler verdik. Blackjack için ise zaten kağıt sayma durumunu biliyorsunuz. Bu konuda çok daha geniş bir konu ile daha sonra sizlerle olacağız. Size listelediğimiz siteler hile yapmazlar ama her türlü oyuncuya açıktırlar. Bol kazançlar diliyoruz.