Kumar Makinaları Nasıl Çalışır?

Kumar Makinaları Nasıl Çalışır?

Harika bir gecede yine tüm kumar oyunları severler ile birlikteyiz. Kısa süre içerisinde yapılan tüm gelişmeler ile bazı şeyler açığa çıkmaya başladı. Teknik bilgilerin yaygınlaşması bizim kumar makinalarının nasıl çalıştığı hakkında önemli bilgilere ulaşmamıza yardımcı oldu. Dedik ki bunu sitemiz aracılığı ile tüm ziyaretçilerimize aktaralım. Aslında bakarsanız hiç bir sitede buna benzer bir konu göremezsiniz. Çünkü hiç kimse bu tarz bir konuyu açıklama gereği duymuyor. Sanıyorlar ki bunu açıklarsak her kumar oyuncusu belli başlı bilgilere ulaşacak ve sonuç olarak da herkes kazanmaya başlayacak. Yani bu onların işine gelmeyecek. Ama biz ne olursa olsun bu konu hakkında güzel şeyler yazmak istiyoruz.Kumar Makineleri Nasıl Çalışır?, Kumar Makinası Çalışma Mantığı, Kumar Makinası Çalışma Sistemi

Kumar makinaları hakkında bir çok şeyi zaten bir önceki yazılarımızda açıklamıştık. Nasıl oyunlar oldukları ve nasıl oynandıkları hakkında bir takım detayları güzel bir şekilde açıkladık. Bir sonraki konumuzda kumar makine oyunlarının isimlerini de vermiş olacağız. Ama öncelik kumar makinelerinin nasıl çalıştığıdır. Çünkü işte tam bu noktada çözülmesi gereken bir takım şeyler var. Biz de bir oyuncuyuz sonuç itibariyle. Kazanmayı biz de istiyoruz. Bu kumar makine oyunlarının da ne kadar fazla kazandırdığını hem yakinen hem de bir çok kişiden biliyoruz. Özellikle de online kumar sitelerinde kolu çekerek hayatımızda göremeyeceğimiz kadar parayı alanları çok iyi tanıyoruz. Rakamlar değişkendir ama gerçekten çok sıfıra sahip sayı basamakları çıkıyor karşımıza. Şöyle madde madde de olsa kumar makineleri nasıl çalışır bir göz gezdirelim.

  • İlk yapmamız gereken şey doğru oyunu seçmektir. Biz hep söylüyoruz; yeni çıkan kollu kumar makinelerı her zaman daha iyidir.
  • Çünkü bunlar tanıtım amaçlıdır. Kazandırmayı çok severler.
  • Ardından kaç makaralı bir sisteme sahip olduğunu bulmalıyız. Aynı zamanda kaç bölmeli bir oyunda olduğunuz önemlidir.
  • Bu şu demek oluyor; yan yana kaç simge (resim) geliyor karşınıza? 3-5-6-9-12-15’e kadar çıktığını biliyoruz bunların.
  • Makara sayısı ise çoğunda belirtilir. 21 makaralı, 23 makaralı, 25 makaralı gibi belirtilmiştir. Zaten olay burada bitiyor.
  • Makara sayısı ile bölme sayısının kombinasyonundan doğan bir sonuç ile aynı simgelerin yan yana gelmesi hesaplanması gerekiyor.
  • Biz daha çok bizim için nasıl olumlu sonuçlar alınabilir bu mantıkla çalışma sistemine bakmak istedik. Yoksa diğer türlü her şey basit. Jeton kısmına jeton girdiği an sistem çalışır. Kolu çekmeniz ile birlikte makaralar ve bölmeler belirlenen hız kombinasyonu ve jeton değerine göre dönmeye başlar. Sonrasında da durur. Kazanırız veya kaybederiz.

Kumar Makinası Çalışma Mantığı, Kumar Makineleri Nasıl Çalışır?, Kumar Makinaları Nasıl Çalışır?Bu en basit olarak kumar makinası çalışma mantığıdır. Ancak zaman içerisinde bu oyunlara bazı ekstra kombinasyonlar da eklenebilir oldu. Örneğin bir makaranın dönme hızı ile ikinci makaranın dönme hızı farklılaşabiliyor. Zaten bizi zora sokan da bu. Her bölme 21 makaraya sahipse yani 21 farklı simgeye sahipse biz hesaplamasını yapabiliyoruz. Ancak her bölmede hangi simgeden sonra ne kadar hızla yavaşlama veya hızlanma olabiliyor bunu bilemiyoruz. Bu tamamen oyun şirketinin oyunu ortaya çıkarırken kullandığı matematiksel makara hız hesaplamasına bağlı oluyor. Bazı kollu makina oyunlarında ise her resim eşit hızla bir sonrakinin yerine geçiyor. Bunlarda ise bu hesaplamalarımız ile kazanmak çok daha kolay oluyor. Size nasıl bir mantık içerisinde çalıştıklarını az çok anlatmaya çalıştık. En güzel kumar makinası oyunlarını bizim için sunan hilesiz kumar sitelerini ise zaten verdik. Hepinize bol kazançlı günler diliyoruz.